"من از نهایت شب حرف " نمیزنم . من از وسط روز حرف میزنم.

2_ محمد برای برخی از مسلمانها مثل عیسی نیست برای مسیحی ها . مثل هولوکاست است برای  آلمانی ها .

.

2_ برخورد رسانه های آزاد با اسلام _ از پیش از تشکیل دولت اسلامی داعش تا هنوز _ هزار بار بدتر از رفتار جمهوری اسلامیست با اقلیت های مذهبی و مردم سیستان بلوچستان و کردستان و ...

=

4_ راهپیمایی بی نظیر دفاع از آزادی ، در کشور عشق و قلم : فرانسه، خاکسترٍ صُلحــــآلوده ایست که آتش جنگهایی را زیر خود پنهان دارد که بی شک به رفاه بیشتر کودکانی منجر میشود که کشورهاشان عنوان  پرفروش ترین تسلیحات نظامی دنیا را بدون شرم و حیا بر پیشانی دارند .

خلق را تقلیدشان بر باد داد

ای دو صد لعنت بر این تقلید باد

 ************

توضیحات اضافی :

آدمهایی که به دست تروریست اسلامی می میرند،  از سکنه ی محله ای که بخاطر امنیت زمین، توسط جنگنده های آمریکایی طی عملیات هوایی علیه مواضع داعش کشته شدند ، آدم ترند ! 

برای همین هیچ پرچمی به یاد آن کشته شده ها نیمه افراشته نشد !

دستها را باید پیش از و پس از کشتار خوب شُست !

تُف به اسمت آزادی که این همه قشنگه !!

/ 5 نظر / 17 بازدید
سیاوش رضازاده

خانم منیر نسیم با سلام و احترام ، من برای شما و خانواده ی محترمتان ، سلامتی ، آرامش ، نیک بختی و صلح آرزومندم .

آرش

سلام من هم چون تو از رنگین بودن خوب برخی نسبت به دیگران خشمگینم. از ایجاد موج های گله ای عاصیم . با این همه فکر می کنم که آلمانی ها می توانند نگران نفوذ فرهنگی و تاثیرپذیری جامعه شان از مهاجران باشند و حتا نشریه ای در پاریس حق دارد کاریکاتور شخصی را منتشر کند که به تقدسش اعتقاد ندارد اما هیچ کدام از این حقوق نمی تواند باعث توجیه بروز دوباره اندیشه و رفتارهای نژادپرستانه ی نیونازیستی - جنبش پگیدا - و اعمال فشار بر جامعه ی مهاجرین شود و یا حضور مضحک نتانیاهو در صف اول راهپیمایی صلح را توجیه کند .

آرش

رنگین بودن خون ... اصلاح کامنت قبلی

ميله بدون پرچم

سلام رسانه ها را دست كم نبايد گرفت! يك فيلمي بود كه داستين هافمن توش بازي كرده به نام قهرمان... جالبه ديدنش... رسانه ها تعيين مي كنند كه چه كسي خونش پر رنگ تر است.[ناراحت]