درباره ی خوشگل تری

میگم اگر میشد همان سیستمی که در دوربینهای تلفن های دستی ما بکار رفته ، در آینه های دستشوی و اتاق ها و اساسن همه ی آینه هایی که ما در آن پیداییم بکار میرفت ، شاید بهتر بود .

چند روز پیش تولد یکی از خانمهای آواز بود . یک چند نفری هستند از خانمها و آقایان که اصلن سن و سال شان یک موضوع ناموسی به شمار می رود و نمی شود به آن نزدیک شد . 

خب کرم ها و پن کیک ها هم که وجدانن اگر درست انتخاب شوند خوب اند .

والا من که از یکی شون راضی ام ، خدا ازش راضی باشه . گرونم نیس . 8 یا 9 یورو ... چند ماهی کارم رو راه میندازه .

اما با این حال عکسها امیدوار کننده تر از خود آدم است !

  دوستان عزیز من می نشینند جلوی آدم و از عکس آدم تعریف میکنند یعنی همین الان عکس میگیرن و  همین الان میگن :  وااااای چه خوشگلی !

خب خانه ات آباد من که روبروت وایسادم ... وقتی به خودم نمیگی ، یعنی عکسم که دروغی بیش نیست خوشگله !!

و این خود دست مایه ایست برای خندیدن به چینها و چروکهایی که هی زیاد میشوند ، هی زیاد می شوند ... هی زیاد می شوند ...

هی هی اش حتا بیشتر از شمارگان موهای سپید است . 

و هی من ضربه ی  دوستانه به شانه ام می زنم و  میگویم :

هی ! خیلی ساله نمُردی ها ! آفرین ..  

...

عکس العمل آدمها به این سپیدی اغراق شده ی گیس من ، اینقدر متنوع است که گاهی دلم میخواهد رنگش کنم . 

اما باز تنبلی پیروز میشود . 

و طبیعت هم ...

/ 4 نظر / 19 بازدید
مجيد

درست است، يعني من هم مي‏پسندم همراهي با طبيعت را اما به نظرم همان طبيعت راه‏هايي جلوي پايمان مي‏گذارد براي زيباتر نماياندن خود، مثلن قيچي براي هرس شاخه ها، ماشين چمن زني براي مرتب كردن چمنها، لامپ براي ديدن در شب، رنگ مو براي پنهان شدن زير آن؟ نمي‏دانم!

ميله بدون پرچم

سلام من این دوربین‌ها را دوست دارم. اگر زمان نوجوانی من چنین دوربین‌هایی بود من این‌قدر از عکس گرفتن فراری نبودم و لااقل عکس‌های بیشتری ، خاطرات گذشته را تداعی می‌کردند. از این زاویه باید گفت این دوربین‌ها خیلی خوبند.[نیشخند]

مجيد

منیر جان اين چه پاسخي است كه نوشتي ؟! آخر درخت را رنگ كنيم كه چه شود؟ فايده اش چيست و لطفش كدام است؟ باز موي سر را رنگ مي كني مقبول تر و پسنديده تر و آراسته تر مي شود آدم.

..شریک یک بالکن تنهایی..

...سرعت بلای جان ما شده ماه بانو خانم... دیگر هیچ چیز برایمان عمیق نیست... سرسری رد شدن، سرسری زندگی کردن، سرسری مردن هم بخشهای تفکیک ناپذیر زندگی شده.. دیگر حتی تو را فرصت نگریستن نیست.. عکس می گیرم .. بعداً شاید فرصتی باشد .... بگذریم .. [لبخند]