حظّ نبردن از تماشای سینه گل شیفته و پرش از برج میلاد !

آیا شما "غیر عامی " های عزیز ، با این گنجینه ارزشمند آگاهی که در سینه دارید ، قادرید از برج میلاد طی یک عملیات سقوط آزاد ، بپرید پایین ؟

خب چطور از منٍ عامی انتظار دارید بدون این که از کودکی آموزش دیده باشم ، به جای تماشای سینه و ناف و زیر ناف تصویر تبلیغاتی گل شیفته فراهانی ، به غم عمیق نهفته در چشمان این زیبارو توجه کنم ؟!

آیا می دانید بدون آموزش این کارها خطرناک است ؟

*****

پی نوشت :

1_ اینجایی که من زندگی میکنم چشمان شرقی _ و برای برخی از سلیقه ها ،موهای زائد نتراشیده ،خود به خود سکسی محسوب می شود .              (natural beauty) 

پس تو رو خدا نفرمایید که عکس گل شیفته ی عزیز اصلن سکسی نیست و فقط ما عامی ها آن را سکسی می بینم .

2_ اینجایی که من زندگی میکنم ، " غیر عامی " ها پشت سر " عوام" راه نمی افتند تا غلطهایشان را تصحیح کنند .

" عوام " کار خودش را میکند  . "غیر عامی " هم کار خودش را می کند .

اگر هم بنا باشد روشنفکران ، رسمی را ایجاد یا رسم دیگری را ویران کنند ، از مجاری درست و معقول وارد می شوند .

اگر هر مجرای معقولی را به روی خود بسته دیده اید ، فرق سرٍ ما را برای کوبیدن مشتهای عصبانی خود برگزیده اید آیا ؟!

3_ خودم از گل شیفته شنیدم که گفت : من می دانم که هربار با این تابو شکنی هایم ، موجی درست می شود  ، منتظر می مانم تا موج بیاید و بگذرد .

من ، منیر ، با اینکه عامی ام ، منتظر می مانم تا این موج هم بگذرد . 

/ 4 نظر / 17 بازدید
سیاوش رضازاده

خانم منیر نسیم با سلام و احترام ، من امّا ، به شما و خانم گلشیفته فراهانی درود می فرستم ( صرف نظر از آن که تصویر مورد اشاره را ندیده ام ) . در ضمن اگر کنار مطلب من تصویر پرچمی غیر از تصویر پرچم میهن عزیزمان " ایران " ، نقش بندد ؛ بدون هیچ شک و شبهه ای شوخی بیش نیست ؛ با این توضیح که من در تمام عمرم ، هرگز از مرز کشورم ، خارج نشده ام .

زانیار

من یکی که سرم به کار خودم گرمه و حقیقتش از اینکه مثلا این موضوع واسه مردم جذابه و یا بحث برانگیزه تعجب میکنم ، بابا دختره خسته شده یا هر دلیل دیگه ای داشته از ایران رفته و الان دوس داره لخت بشه آخه به ما چه ربطی داره ؟؟؟؟!!!!! بیخیال ممه های گلشیفته بشیم و به فکر اصلاح خودمون و کشورمون باشیم اصلاح به معنایی که اول تو کشورمون از گرسنگی مردم نمیرن بعد اصلاح فرهنگی و اجتماعی و غیره ... الان خدایی باید تمرکزمون رو اقتصاد باشه و بس وقتی که شکم گرسنه باشه گوش کر میشه چشم هم کور من که فقط به برق و آی سی و ترانس و... فکر میکنم [زبان]

برف زمستاني

يه جوري حس مي كنم اين يه جمع بنديه از حرف هاي اون شب مون تو وايبر خوبه كه آدم از تمام زوايا به قضايا نگاه كنه و فقط ديدگاه خودشو نبينه ضمن اينكه بايد اينو بپذيريم كه تو هر كشوري تقريبا 80 درصد عوام محسوب ميشن ممنون از به اشتراك گذاري فكرها و تحليل هاي منطقي و واقع بينانه ات و ضمن اينكه اينم تصحيح كنم كه فعلا ما تو ايران زندگي مي كنيم با همين آموزش هاي نديده و تحليل نشده پس حق داريم آرماني با قضيه برخورد كنيم هر چند كارمون درست نباشه درود بر ماه منير خوبم چه خوبه كه هستي و مي نويسي[گل]

ميله بدون پرچم

سلام پرچم ها دروغي بيش نيستند خوشا ميله اي كه بدون پرچم مي ماند [نیشخند][نیشخند] اشاره به كامنت اول